Místa okolí, kultura, zábava

1. Poznáváme zdejší městečko a okolí
 
     

2. V neděli odpoledne, jsme vyjeli na výlet na nedaleký zámek Braunfels, kde jsme poznali středověkou výzbroj a renesanční a barokní umění. Bylo to velmi zajímavé a poučné. Po prohlídce jsme prošli historické centrum města a podivili jsme se nad neobvyklou konstrukcí domů.

           

3. V páteční večer jsme navštívili párty BLACK & WHITE - VORABI DER SIEMENSSCHULE (předmaturitní párty), kde jsme byli již dlouhou dobu pozváni. Příjemně jsme se odreagovali po náročném pracovním týdnu, potkali spoustu žáků školy a spolupracovníků z firem, potrénovali angličtinu a navázali nové kontakty.

     
 

4. V neděli, jsme navštívili krásné velkoměsto Frankfurt nad Mohanem, které je jedním z největších dopravních uzlů Německa. Absolovali jsme prohlídku města (dle průvodce Mc), navštívili dva kostely, náměstí a výhled z věže Dmu. Zjistili jsme, že je Frankfurt multikulturní město, kde zazní mnoho cizích jazyků. Dalším navštíveným místem se stalo letiště Frankfurt Airport, kde bylo k vidění několik vzlétajících dopravních letadel a lidi z celého světa. Ve volném víkendu jsme poznali další část Německa, z čehož máme patřičnou radost.